Momentky - Zápisky z lázní

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Momentky

pondělí, 24. července 2017
Po dlouhých dnech neskutečných veder jsem dorazila do Jeseníku, kde mě přivítalo prudké ochlazení a vytrvalý déšť. "Příjemný" začátek lázeňského pobytu. Kde jsou mé plány a představy, že hned první den vyrazím na své nejoblíbenější místo? Výhled pro další dny nepřináší žádné velké změny.
Rovněž jako loni přikládám několik snímků, které ukazují jak si letos bydlím. Podle plánů stejný lázeňský dům (LD Petr Bezruč) jako v předchozích letech. Letos bydlím v prvním patře ve 107, opět nedaleko kuřáckého koutku, který naštěstí zatím nikdo díky počasí intenzivně nevyužívá.
pondělí, 25. července 2016
Pokud se někdo z Vás chystá v následujích dnech do Jeseníku, tak si přibalte kožichy a teplé zimní oblečení. Když jsem totiž dorazila do lázní, byla jsem v šoku z aktuálního počasí! >>>
Panuje zde velmi mrazivé počasí a vítr v nárazech pěkně zešílel! :)
Několik snímků níže zachycuje, kde a jak si letos bydlím. Stejný lázeňský dům jako vždy a stejně jako zatím vždy jiný pokoj. Tentokráte je to desítka v přízemí na jídelnou. Jedniným a velkým nedostatkem je, že pár metrů pod balkónem je kuřácký koutek, takže když je "správný" vítr a sejde se pár dobrých kuřáků, tak to stojí za to. Nechápu, jak si zde někdo může léčit dýchací problémy.
Jdu se věnovat relaxaci a odpočinku.
Na viděnou v práci! ;)
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky